Villa Mirador Javea - Balcon del Mar
Najlepsze noclegi z dojazdem własnym.
Villa Mirador Javeapensjonaty - domy wczasowe
Cena od
260 EUR
WiFi
Basen
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
ES
Cena od
260 EUR
WiFi
Basen
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
ES
Prezentowana cena minimalna została wyliczona na podstawie danych przekazanych przez Partnera obsługującego rezerwację i jest wartością przybliżoną pokazującą poziom cenowy obiektu. Całkowity koszt pobytu zależy min. od wybranego terminu, pokoju, liczby osób i zostanie pokazany na stronie Partnera po podaniu wymaganych do wyliczeń informacji.
W naszej ofercie m. in. : prywatny parking, park wodny, parking, parking strzeżony, parking dla osób niepełnosprawnych, pole golfowe (w promieniu 3 km), bezpłatne WiFi, parking przy ulicy, Możliwe wystawienie faktury, sprzęt do grillowania, dostęp za pomocą kluczy, windsurfing, parking na miejscu, WiFi dostępne w całym obiekcie, dostęp do Internetu, basen, całkowity zakaz palenia, WiFi, ogrzewanie, nurkowanie z rurką, jazda konna, ogród, taras, pokoje dla niepalących, zwierzęta domowe są akceptowane, bezpłatny parking, basen, czujnik dymu, transfer lotniskowy (dodatkowa opłata), odkryty basen, transfer lotniskowy, indywidualne zameldowanie / wymeldowanie, nurkowanie, gaśnice, brodzik, system alarmowy, leżaki lub krzesełka plażowe, odkryty basen (czynny przez cały rok).
Doba hotelowa zaczyna się od godziny 16:00 a kończy o godzinie 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp. Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu Villa Mirador, Javea o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji. Depozyt na poczet zniszczeń w wysokości EUR 500 jest wymagany. Gospodarz pobierze opłatę 7 dni przed przyjazdem. Opłaty dokonuje się przelewem bankowym. Zapłacona kwota powinna zostać zwrócona w ciągu 7 dni od wymeldowania. Całość depozytu zostanie zwrócona przelewem bankowym po sprawdzeniu stanu obiektu. Numer licencji: VT-453862-ADostępne pokoje:
Willa 6 osobowy (1 bardzo duże łóżko podwójne, 1 bardzo duże łóżko podwójne, 2 łóżka pojedyncze - 256 mkw).

