Residence della Torre Isola Rossa - Isola Rossa
Najlepsze noclegi z dojazdem własnym.
Residence della Torre Isola Rossaapartamenty - mieszkania
Cena od
55 EUR
Basen
Akceptacja zwierząt
Pokoje dla singli
Rozmawiamy
IT FR ES
Cena od
55 EUR
Basen
Akceptacja zwierząt
Pokoje dla singli
Rozmawiamy
IT FR ES
Prezentowana cena minimalna została wyliczona na podstawie danych przekazanych przez Partnera obsługującego rezerwację i jest wartością przybliżoną pokazującą poziom cenowy obiektu. Całkowity koszt pobytu zależy min. od wybranego terminu, pokoju, liczby osób i zostanie pokazany na stronie Partnera po podaniu wymaganych do wyliczeń informacji.
W naszej ofercie m. in. : transfer lotniskowy, kajakarstwo, transfer lotniskowy (dodatkowa opłata), plaża, całkowity zakaz palenia, zwierzęta domowe są akceptowane, faks / ksero, park wodny, piesze wycieczki, Możliwe wystawienie faktury, kort tenisowy, nurkowanie, kaplica / świątynia, codzienne sprzątanie.
Doba hotelowa zaczyna się od godziny 16:00 a kończy o godzinie 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp. Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu Residence della Torre Isola Rossa o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji. Depozyt na poczet zniszczeń w wysokości EUR 100 jest wymagany po przyjeździe. Będzie to płatność gotówkowa. Zapłacona kwota powinna zostać zwrócona przy wymeldowaniu. Całość depozytu zostanie zwrócona w gotówce po sprawdzeniu stanu obiektu.Dostępne pokoje:
Apartament 2 osobowy (1 łóżko podwójne - 40 mkw);
Apartament 4 osobowy (1 duże łóżko podwójne, 1 rozkładana sofa - 40 mkw);
Apartament 4 osobowy (1 duże łóżko podwójne, 2 łóżka pojedyncze - 55 mkw);
Apartament 6 osobowy (1 duże łóżko podwójne, 2 łóżka pojedyncze, 1 rozkładana sofa - 55 mkw).

