One Bedroom Holiday Home in Peroj - Peroj
Najlepsze noclegi z dojazdem własnym.
One Bedroom Holiday Home in Perojdomki letniskowe i całoroczne
WiFi
Parking
Rozmawiamy
SV NO NL IT HR FR ES DA
WiFi
Parking
Rozmawiamy
SV NO NL IT HR FR ES DA
Obiekt One-Bedroom Holiday Home in Peroj położony jest w miejscowości Peroj i oferuje klimatyzację. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Peroj – 200 m, Plaża Badel – 1, 5 km.
W naszej ofercie m. in. : sprzęt do grillowania, meble ogrodowe, bezpłatny parking, WiFi dostępne w całym obiekcie, rzutki, parking, parking na miejscu, dostęp do Internetu, prywatny parking, WiFi, klimatyzacja, ogrzewanie, całkowity zakaz palenia, bezpłatne WiFi.
Doba hotelowa zaczyna się od godziny 16:00 a kończy o godzinie 10:00.
Obiekt pobiera całą kwotę za zakwaterowanie przed przyjazdem Gości. Po dokonaniu rezerwacji Goście otrzymają od sieci NOVASOL potwierdzenie zawierające szczegóły dotyczące płatności. Po otrzymaniu wpłaty Goście otrzymają e-mail z adresem obiektu oraz informacją na temat miejsca odbioru kluczy. W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.Dostępne pokoje:
Dom wakacyjny 4 osobowy (1 łóżko podwójne, 2 materace futon - 65 mkw).


Peroj
Oferta naszego partnera Booking.com BG.845039
Zobacz ciekawe oferty noclegów także na: apartamenty-velvet.pl